№ 17* КЛЮС Марія Яківна

= хутір, ...дворища ...люди =

Модератор: KlusAN

Re: № 17* КЛЮС Марія Яківна

Сообщение grishko » 22 мар 2016, 16:50

Я,Шостак Іван,21.03.2016 року зустрічався в м.Суми з Марченко Тетяною Михайлівною 1938 року народження, (тел.06656966884) яка є рідна племінниця мого діда Гришко Ивана Петровича,а мого батька Гришко Володимира Івановича двоюрідна сестра. Тьотя Таня мені розповіла,що у діда Івана була сестра Гришко Оксеня Петрівна,тобто це її мама.Чи були ще діти у Гришко Петра,не знає.Також не знає і дружину Гришка Петра,так як вони померли до її народження.Тільки пам*ятає,що дід був хороша,добра людина,а про бабу казали,що була вредна.Також пам*ятає ще якусь жінку по імені Пестина.А хто вона,не знає.Чула про таку,а хто вона не знає.Допускає,що може ще одна сестра Івана і Оксені.Таким чином,мені стало відомо як по-батькові мого діда Івана.Ще вона розповіла,що Гришко Оксеня Петрівна (її мама) вийшла заміж за Марченко Михайла Степановича і у них народилися діти: Таня (тобто,вона),Оля,Галя,Софія,Олексій.Були іще діти,але маленькими повмирали. На сьогодні живі тільки Таня (живе в м.Суми) і Олексій (с.Чернеччина).У Тані є син Олександр.Оля померла в 1947 році бездітною.У Галі три сини Павло,Толік (помер) і Петро.У Софії дочка Люда.У Олексія син Славік і дочка Оля.Марченко Таня виходила заміж за Марченко Василя Миколаєвича.Марченко Галя виходила заміж за Стадник Олександра. Марченко Софія за Трихлеб Олексія.Марченко Олексій женився на Ніні.Також розповіла про внуків своїх і внуків сестер та брата.
Аватар пользователя
grishko
Пользователь
 
Сообщений: 3
Зарегистрирован: 27 фев 2016, 10:36
Откуда: м. Лебедин, Сумської обл.
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

Re: № 17* КЛЮС Марія Яківна

Сообщение KlusAN » 22 мар 2016, 18:52

Шановний Іван Володимирович!
Дякую за представлену інформацію. Як любого форумчанина мене цікавлять і другі питання:
1.Де проживала родина Гришка Петра?
2. Мені відомо, що ця родина була працьовитою і ,як наслідок, заможньою. Що відомо з історії розкуркулення цієї родини?
3.Які "секрети"(хитрощі) використовувалися родиною, щоб приховати хоть трішки провізії(зерна), як в подальшому зерном користувалися в смутні часи колективізації.
Можливо є ще другі цікаві історіі?
Аватар пользователя
KlusAN
Головний Історик Карпців
 
Сообщений: 725
Зарегистрирован: 02 дек 2012, 09:17
Откуда: м. Лебедин, Сумської області
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 11 раз.

Re: № 17* КЛЮС Марія Яківна

Сообщение KlusAN » 25 мар 2017, 09:06

В середені березня 2017р. в м. Лебедин відбулася зустріч багатодітніх родин.
На зустріч була запрошена і сім'я Шостака Івана Володимировича, онука Клюс Секлети Іванівни. Іван Володимирович та його дружина -Лідія Григоріна народили і виховали 9 дітей.
В святковій обстановці Лідії Григорівні була вручена державна відзнака " Мати Героїня".
Від імені форумчан вітаємо цю дружну родину, та зичемо всім міцного здоров'я, бобра та достатку!
Аватар пользователя
KlusAN
Головний Історик Карпців
 
Сообщений: 725
Зарегистрирован: 02 дек 2012, 09:17
Откуда: м. Лебедин, Сумської області
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 11 раз.

Re: № 17* КЛЮС Марія Яківна

Сообщение KlusAN » 11 окт 2017, 12:24

З'явилася уточнююща інформація по родині Гришко(Клюс) Секлеті Іванівні:
1. Її чоловік Гришко Іван по батькові ПЕТРОВИЧ;
2. Її син - Володимир був повторно одружений на Ганні Антонівні, в цій сім'ї діти:Лєна і Борис.
3.Її син- Яків був одружений на Євгенії.
Аватар пользователя
KlusAN
Головний Історик Карпців
 
Сообщений: 725
Зарегистрирован: 02 дек 2012, 09:17
Откуда: м. Лебедин, Сумської області
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 11 раз.

Re: № 17* КЛЮС Марія Яківна

Сообщение KlusAN » 18 мар 2018, 14:57

Гришко(Клюс) Секлета Іванівна покоїться на кладовищі в м.Курськ.
Аватар пользователя
KlusAN
Головний Історик Карпців
 
Сообщений: 725
Зарегистрирован: 02 дек 2012, 09:17
Откуда: м. Лебедин, Сумської області
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 11 раз.

Re: № 17* КЛЮС Марія Яківна

Сообщение KlusAN » 19 мар 2018, 09:45

Клюс Яків Іванович 1933р.н.
Сім'я Гришків (Іван Петрович та Секлета Іванівна в с.Нестеренки проживали, більше всього, з 1932 року.
Аватар пользователя
KlusAN
Головний Історик Карпців
 
Сообщений: 725
Зарегистрирован: 02 дек 2012, 09:17
Откуда: м. Лебедин, Сумської області
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 11 раз.

Пред.

Вернуться в КАРПЦІ- історія жителів

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

cron