ШКОЛА: - "нерозібрані" фотографії

ШКОЛА: - "нерозібрані" фотографії

Сообщение valvic » 26 фев 2017, 20:53

Чисто випадково, через "Однокласники" вдалося заполучити фотографії з Альбому
Сергія Петровича ТОВСТОГО (випускника Саївської с/ш, сина Валентини Павлівни ТОВСТОЇ)
На жаль, я не можу ІДЕНТИФІКУВАТИ означені фотографії, як за класами, датою фотозйомки
та їх обставинами, а також персонажами. Тому, я їх просто, "перепубліковую", присвоюючи
кожному фото своєрідний номер.
В подальшому я розраховую на відповідні коментарі
колишніх учнів, ...та осіб небайдужих до Історії школи... Але це залежить від ВАС всіх...
А тепер, щодо фотографій:
Изображение
Фото: ТСП-001
Изображение
Фото: ТСП-002

Изображение
Фото: ТСП-003
Изображение
Фото: ТСП-004
Изображение
Фото: ТСП-005
Аватар пользователя
valvic
Администратор
 
Сообщений: 572
Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 17:43
Откуда: г.Васильков
Благодарил (а): 20 раз.
Поблагодарили: 4 раз.

Re: ШКОЛА: - "нерозібрані" фотографії

Сообщение valvic » 26 фев 2017, 21:19

Що стосується фотографії ТСП-001. Означена фотографія, це фото 8-Б класу Саївської школи (1970 рік закінчення 8-ми класів). Фотографування проводилося весною- кінець травня 1970 року. Класний керівник- Пономаренко Євдокія Петрівна.
Справа в тім, що в 1962 році, в першому класі - класним керівником була ШАПОВАЛОВА Євгенія Михайлівна (відповідне фото опубліковане). Потім, в п"ятому класі надійшло дуже велике поповнення за рахунок Хуторських шкіл. От тоді і виникло два класи "А" і "Б". В "А" класі класним керівником була Пономаренко Євдокія Петрівна, а в "Б" класі- Сай Ганна Григорівна.
В 1970 році, після закінчення 8-ми класів дуже багато учнів поступили в різні ПТУ, технікуми, а то пішли на роботу. Тому, в 1970 році було створено єдиний 9-й клас (керівник САЙ Ганна Григорівна). Оцей клас (десятирічний) і був випущений в 1972 році...
Фотографія унікальна тим, що на ній є повний склад (майже повний) іменно "Б" класу... Напевне (я не виключаю) що в природі існує аналогічна фотографія "А" класу. Ну, нелогічно, щоб один клас фотографувався, а інший ні... Але я цього не знаю...
В результаті перемовин з Сергієм Петровичем Товстим, він пообіцяв, що надасть в моє розпорядждення якісну СКАН-КОПІЮ означеної фотографії...
Ну, а я технічними засобами попробую з неї зробити "кольорову конфетку". ...Тим паче, що на цій фотографії є я персонально (знизу-справа, третій від краю). До речі, це взагалі всього ДРУГА фотографія з мене за всі шкільні роки... Такі от були часи..
Аватар пользователя
valvic
Администратор
 
Сообщений: 572
Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 17:43
Откуда: г.Васильков
Благодарил (а): 20 раз.
Поблагодарили: 4 раз.

Re: ШКОЛА: - "нерозібрані" фотографії

Сообщение KlusAN » 27 фев 2017, 08:03

Відносно фото ТСП-001.
На мій погляд. 1-й ряд: 1-й справа- Крупський Віктор, 2-й зліва-Товстий Віктор.
2-й ряд: ліворуч Явдохи Петрівни- Авраменко Катерина та Клюс Тетяна.
3-й ряд:(справа наліво) 1-а Кишко Катерина, 2-а Клюс Ліда,6-й Шаповалов Віталій, 7-а Вакуленко Люба, 8-й Шурхно Іван, 9-а Вовк Валя.
Примітки: 1. Валюх Віктор був указаний раніше,
2. Прізвища дівчат- дівочі.
Аватар пользователя
KlusAN
Головний Історик Карпців
 
Сообщений: 725
Зарегистрирован: 02 дек 2012, 09:17
Откуда: м. Лебедин, Сумської області
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 11 раз.

Re: ШКОЛА: - "нерозібрані" фотографії

Сообщение KlusAN » 27 фев 2017, 08:19

По фото 002.
Думаю, що тут учні двох класів. 4-й клас у піонерських галстуках, а 2-й без них.
Відносно персоналій.
1-й ряд (справа наліво):2-а Плут Тетяна,3-а Авраменко Катерина, 4-а Клюс Ніна, 6-а Клюс Ольга.
2-й ряд-останній зліва Валюх Іван.
Аватар пользователя
KlusAN
Головний Історик Карпців
 
Сообщений: 725
Зарегистрирован: 02 дек 2012, 09:17
Откуда: м. Лебедин, Сумської області
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 11 раз.

Re: ШКОЛА: - "нерозібрані" фотографії

Сообщение KlusAN » 27 фев 2017, 08:23

На фото 003 первокласники. 2-й ряд (зліва направо) 2-й мій рідний брат- Клюс Леонід, 3-й Кащук Анатолій.
Аватар пользователя
KlusAN
Головний Історик Карпців
 
Сообщений: 725
Зарегистрирован: 02 дек 2012, 09:17
Откуда: м. Лебедин, Сумської області
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 11 раз.

Re: ШКОЛА: - "нерозібрані" фотографії

Сообщение KlusAN » 27 фев 2017, 08:31

По фото 005 можу сказати, що в центрі Мельник Люба Іванавна- директор школи. Поруч з нею-Галина Місіївна старша піонервожата.
1-й ряд 3-й справа- Карпець Іван Дмитрович( тут я можу помиляться).
Аватар пользователя
KlusAN
Головний Історик Карпців
 
Сообщений: 725
Зарегистрирован: 02 дек 2012, 09:17
Откуда: м. Лебедин, Сумської області
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 11 раз.

Re: ШКОЛА: - "нерозібрані" фотографії

Сообщение natali » 20 мар 2017, 14:24

На фото ТСП -003: перша в другому ряду, зліва, - моя молодша сестра Ковтун Світлана Володимирівна, в першому ряду, посередині, п'ятий - Харченко Анатолій Дмитрович.
На фото ТСП - 005: перший ряд, зліва - направо, перший, здається, Товстий Олександр (давно вже покійний), другий ряд, зліва-направо, перша - Клюс Євдокія; третій ряд, зліва-направо: третій - Бойко Микола Миколайович, четверта - Плут Валентина Іванівна, восьма - здається, Крамаренко Валентина Семенівна.
Аватар пользователя
natali
Пользователь
 
Сообщений: 95
Зарегистрирован: 20 июн 2013, 14:26
Откуда: г. Шостка, Сумская область
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 4 раз.


Вернуться в Саївська середня школа

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

cron